עוד קצת עליי

הסטודיו 
הקמתי את הסטודיו בדרום תל אביב ב-2004, בסביבה מפרה של עסקים יצירתיים ומלאים בעשייה. הסטודיו, בגודל 100 מ"ר, מאובזר בציוד חדיש ומתקדם כולל תאורה, טקסטורות ורקעים, פינת איפור לצילום תדמית, ומטבחון לצילומי אוכל. הסטודיו הוא מרחב מושלם ליצירות צילום מלאות השראה של צילומים. אני מחלק את זמני בין צילומי חוץ לבין צילום בסטודיו: מוצרים, אוכל, תדמית, אמנות ווידאו. אני מאמין בעבודה משותפת עם לקוחותיי. תהליך העבודה נעשה תוך כדי צפייה בתוצרים בזמן אמת. שיפור ודיוק מבוצעים מיידית במקום, עד להגעה לצילום המושלם.

I care
נקודת המוצא היא שאכפת לי.
חשוב לי שהתמונות ישמשו את הלקוחות שלי, וישפיעו על צמיחה עסקית ואישית. הצלחת הלקוח נותנת לי דרייב וסיפוק. מתוך נקודת המוצא הזו אני יוצא ליום צילום ממוקד מטרה ולא נח עד שהלקוח ואני שבעי רצון מתוצרי הצילום. אני מכבד את השקעת הזמן, המשאבים והמאמץ של הלקוח תוך כדי העבודה. יום צילום שלי יעיל מאוד, וההספק גבוה. בתהליך משותף עם הלקוח אנו יוצרים עולם
ויזואלי עשיר ומעורר רגשית.

השכלה
למדתי במכללה לצילום קריית אונו, הנדסאי צילום במשך 3 שנים וקיבלתי את הבסיס לטכניקות ופיתוח ראייה צילומית. עבדתי בחברת צילומי אוויר ורכשתי רקע נרחב בעיבוד תמונות, אבל הבסיס ליצירת תוכן מעניין ומדויק, מגיע מבפנים, יחד עם שנים רבות של נסיון בעבודה כעצמאי.

אסף

  • LinkedIn - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • Pinterest - White Circle
  • Facebook - White Circle

אסף דנון

 0547961562

​© 2019 by MaayanBD Graphic Design. Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now